combat22 (combat22) wrote,
combat22
combat22

Як святкують День Захисника Вітчизни 6 грудня юні козаки.

Давайте повернемося до історії.
День Української армії належить святкувати 6 грудня, а не 23 лютого, як нас вчила попередня влада, придумавши, нібито це день якогось "захисника Вітчизни".
У цьому році ми святкуємо 23-тю річницю з дня створення Української армії.Шосте грудня 2014-го року українська армія святкує 23-річчя з дня створення, хоча офіційно це свято з’явилося в календарі 21 рок тому.
6 грудня 1993 року Верховна Рада України встановила свято - День Збройних Сил держави. Моментом відліку історії армії незалежної України стала дата прийняття закону «Про оборону України», який парламент ухвалив 6 грудня 1991 року. Таж фактично, нині Збройні Сили України і всі, хто причетний до них, святкують ювілей.А причетні не тільки військові,бо війна на сході України з путінськими окупантами показала,що захисники вітчизни-це і воїни добровольчих батальонів,що захищають територіальну цілісність України,це і волонтери які годують,лікують і озброюють наших "Воїнів Світла",це і лікарі, і звичайні школярі, які пишуть листи нашим солдатам в зону АТО.
6-го грудня 2014 юні козаки Дніпропетровської області,на честь Дня Захисника провели дружні поєдинки,в яких показали свою готовність і спроможність обороняти свою Батьківщіну від окупантів.
DSC_3482
DSC_3511
_MG_1050
DSC_3858
Tags: День Захисника Вітчизни 6 грудня, Дніпропетровські козаки, козачата
Subscribe

 • ОРЕСТ ЛЮТИЙ - "Батяня комбат"

 • Ukrainian DONATION Day

  Ra Country rEvolution of Consciousness After the Revolution of Dignity The 22nd of March 2015 Select a meeting place by yourself. Name of the…

 • Орда

  Якут, который избивал дезертира «ДНР» и снимал это на видео, оказался преступником, который разыскивается в России за угон машины. Сбежал от…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments